12. TÜRKİYE ECZACILIK KONGRESİ

Geri Eklenme Tarihi : 26-08-2014
12. TÜRKİYE ECZACILIK KONGRESİ
 
 
Değerli Meslektaşım,
 
12. Türkiye Eczacılık Kongremizi, 25-27 Eylül 2014 tarihlerinde Ankara Congresium’da “Bilgi İlaçtır: Eczacılık mesleği için... Eczacılar İçin... Toplum İçin... Mesleki Birliktelik İçin...” teması ile gerçekleştiriyoruz.
 
Bilmek, bilmeyi bilmek ve neyi bilmediğini bilmek; hem toplum sağlığı için, hem mesleki gelişimimiz için, hem mesleki stratejileri geliştirmede şeffaflık için anahtar kavramlar. O nedenle bu Kongremizde hastalarımızın sağlık okuryazarlığından kendi mesleki gelişimimize kadar her konuyu tartışacak ve sonuçlara ulaşacak bir platform yaratmayı amaçladık.
 
2009 yılında Türk Eczacıları Birliği’nin önerisiyle İstanbul’da yapılan Dünya Eczacılık Kongresi’nde Federasyonumuzun kuruluş tarihi olan 25 Eylül, Dünya Eczacılık Günü olarak seçilmişti. Biz de bu nedenle, Dünya Eczacılık Günü’nü beşinci kez bu tarihte, Dünya Eczacılık Federasyonu Başkanı’nın Kongremizin ilk günü vereceği açılış semineri ile kutlayacağız.
 
İki yılda bir yaptığımız Eczacılık Kongreleri meslektaşlarımızın, ilaç sanayicilerinin, kamunun, siyasetçilerin bir araya gelerek görüş alışverişi yaptığı, bilimsel ve sosyal programı ile son derece öğretici ve geliştirici, en geniş bilimsel platform olma işlevini üstleniyor. Bizler, eczacılar için tartışma, bilimsel üretim ve paylaşım alanları yaratmayı meslek örgütümüzün birincil işlevlerinden bir tanesi olarak görüyoruz.
 
Bu değerleri ve değerli katılımcıların fikirlerini paylaşacağımız, tartışacağımız 12. Türkiye Eczacılık Kongresi’nde tüm meslektaşlarımızı görmeyi diliyoruz. Ekte de iletmiş olduğumuz Kongre programına ve kongreye ilişkin detaylı bilgiye http://www.eczacilikkongresi.com adresinden ulaşabilir, kongremize online kayıt yaptırabilirsiniz.
 
 
Saygılarımla,
 
 
Ecz. Erdoğan ÇOLAK
12 inci Türkiye Eczacılık Kongresi Kongre Başkanı

SS Güney Eczacıları Üretim Temin ve Dağıtım Kooperatifi

Mesudiyet Mahallesi 112. Cadde No: 39 Akdeniz / MERSİN

0(324) 241 10 00

Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

© gek.org.tr | Güney Ecza Kooperatifi Bilişim Sistemleri | Tüm Hakları Saklıdır

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

Facebook Instagram Linkedin X Youtube