GEK VİZYON 2015 İLAÇ DIŞI SATIŞ ETKİNLİĞİ BÜYÜK BİR BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

Geri Eklenme Tarihi : 07-04-2015
GEK VİZYON 2015 İlaç Dışı Satış Etkinliğine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
 İlaç dışı ürün kategorisinde en doğru ürünü eczanelerinizde en avantajlı koşullar ile müşterilerinize sunmanız için hazırladığımız Gek Vizyon 2015 İlaç Dışı Satış Etkinliği, 400’ün üzerinde eczacı katılımı ve 100’ün üzerinde firma katılımıyla büyük bir başarıyla  gerçekleştirilmiştir.
Bu yıl üçüncüsünü canlı fuar olarak düzenlediğimiz Gekvizyon organizasyonunda, eczacılarımız ve tedarikçilerimiz aynı platformda bir araya gelmiştir,yüzlerce marka ve zengin ürün gamı ile sizleri buluşturmuş olup birbirinden güzel aktivitelerle de tatilinizi ve alışverişinizi bir eğlenceye dönüştürmüştür.
İlaç dışı ürün kategorisinde  anne-bebek ürünleri,cinsel sağlık ürünleri,kırtasiye ürünleri,güneş bakım ürünleri,haşere-kemirgen ürünleri,kişisel bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, medikal ürünler ve mamaların satışı gerçekleştirilmiştir.
Gek Vizyon 2015 İlaç Dışı Satış Etkinliği’nde  hedeflenen cirolar realize edilmiş olup cirosal anlamda büyük bir başarıya imza atılmıştır.
Volkswagen Polo 2015 model muhteşem bir araba ve birbirinden güzel  hediyeler de Gek Vizyon 2015’de sahiplerini bulmuştur.Gek Vizyon İlaç Dışı Satış Etkinliği gerek eczacılarımızın gerekse firmalarımızın memnuniyetini kazanmıştır.

SS Güney Eczacıları Üretim Temin ve Dağıtım Kooperatifi

Mesudiyet Mahallesi 112. Cadde No: 39 Akdeniz / MERSİN

0(324) 241 10 00

Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

© gek.org.tr | Güney Ecza Kooperatifi Bilişim Sistemleri | Tüm Hakları Saklıdır

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

Facebook Instagram Linkedin X Youtube