Gek Vizyon 2016 İlaç Dışı Satış Etkinliği

Geri Eklenme Tarihi : 14-03-2016

Güney Ecza Kooperatifi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen  ilaç dışı satış etkinliğimiz, 10 Mart Perşembe günü, Antalya/ Belek Susesi Luxury Resort Otelde saat 13:00da düzenlenen açılış töreniyle başladı. Açılış töreninde Gek Yönetim Kurulu Başkanı Ecz.Tarkan BİR,Yönetim Kurulu İkinci Başkanı Uzm.Ecz.Ercan MERT ,Yönetim Kurulu üyelerimiz ve eczacılarımız tarafından 3 gece 4 gün süren GEK VİZYON 2016in açılış kurdelesi birlikte kesildi. Açılışta konuşan Yönetim Kurulu Başkanımız Ecz. Tarkan BİR, Her yıl Eczacılarımıza daha iyi bir hizmet sunmak adına gerçekleştirdiğimiz İlaç Dışı Satış Etkinliğimizde bu yılda Eczacılarımıza fayda sağlayan bir organizasyon olmasını dileyerek; İlaç Dışı Sağlık Ürünleri alanında doğru adresin Eczacılar ve Eczaneler olduğunu belirtti.İlaç Dışı Satış Etkinliğimizin gerek Eczacılarımız açısından gerekse Katılımcı Firmacılarımız açısından verimli ve güzel geçmesini temenni etti.

 

 

Yönetim Kurulu ve GEK Yöneticileri tarafından fuarımıza katılan firmaların stantları tek tek ziyaret edilerek ilgi gösterildi. 450yi aşkın Kooperatif Üyesi Eczacı ile sektörün önde gelen 100den fazla firmasını buluşturan GEK VİZYON 2016da, satış etkinliğinin yanı sıra 3 gün boyunca sosyal organizasyonlar ve Zadevital firması tarafından Eczacılarımız için bir eğitim gerçekleştirildi.

 

Her yıl zenginleşen ve gelişen programlarımızla hizmet verdiğimiz illerde görev yapan Eczacılarımızla,Kooperatifimizin iş ortakları olan sayısız firmayı buluşturup sektördeki son gelişmeleri ve yenilikleri siz değerli eczacılarımızın takip etmesine olanak sağlıyoruz.Amacımız sizler gibi Kooperatif üyesi Eczacılarımızın rekabet gücünü artırmak ve hasta ve tüketiciler nezdinde tercih edilir olmak; Kooperatif üyesi eczanelerimizi de daha verimli kılmayı amaçlıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz çekilişle talihli bir eczacımıza 2016 Model Opel Corsa araç verilirken ; birbirinden güzel hediyeler de sahiplerini buldu…

 

Büyük ödülümüz Adana’dan Erdaş Eczanesinin olurken diğer ödüllerimiz sırasıyla Çilek Eczanesi Mersin(Orta Avrupa Tatili),Tümer Eczanesi Adana (Susesi Luxury Resort Konaklama),Ozan Eczanesi Adana(HP Laptop),Furkan Eczanesi Gaziantep(Iphone 6s),Su Eczanesi Gaziantep(Iphone 6 s plus),Turgut Eczanesi İskenderun (Samsung 102 Ekran Led TV.) ‘a verildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SS Güney Eczacıları Üretim Temin ve Dağıtım Kooperatifi

Mesudiyet Mahallesi 112. Cadde No: 39 Akdeniz / MERSİN

0(324) 241 10 00

Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

© gek.org.tr | Güney Ecza Kooperatifi Bilişim Sistemleri | Tüm Hakları Saklıdır

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

Facebook Instagram Linkedin X Youtube