Sizlere Daha İyi Bir Hizmet Sunmak İçin Gerçekleştirdiğimiz Yeni "SİPARİŞİM DOĞRU" Uygulaması

Geri Eklenme Tarihi : 26-05-2016

Güney Ecza Kooperatifi olarak siz değerli ortaklarımıza Mersin şehir merkezi ve ilçelerinde uygulamaya başlanacak olan yepyeni bir hizmet hakkında bilgi vermek istiyoruz. Şu anda sadece Mersin’de başlatılacak olan; Doğru siparişin doğru eczaneye teslim edilmesi amacıyla oluşturduğumuz bu projemizi ilerleyen dönemde hizmet verdiğimiz tüm bölgelerde uygulamaya başlayacağız.

Projemizde amaçladığımız temel konu, kooperatifinizden sipariş ettiğiniz ürünlerin size doğru bir şekilde teslim edilmesidir. Sistem şu şekilde çalışmaktadır: Sipariş ettiğiniz ürünler sevkiyat personellerimiz tarafından eczanenize geldiğinde  www.geksepeti.com adresindeki sipariş teslimatı butonunu tıklayarak sizlere sevkiyat personellerimiz tarafından bildirilecek olan sürücü numarasını ve sevk numarasını yazıyorsunuz ve getirilen ürünler sipariş ettiğiniz ürünlerse ekranınıza doğru teslimat yazısı geliyor; ürünler size ait değilse yanlış teslimat olduğu bilgisi ekranda görülüyor. Yanlış teslimat yazısı ekranınıza gelirse başka eczanenin ürününün sizin eczanenize geldiği anlaşılıyor ve eş zamanlı olarak lojistik birimine mail şeklinde bildirildiği için lojistik birimimiz hızlı bir şekilde aksiyon alabiliyor.

Bu uygulamanın sizlere sağlayacağı faydayı şöyle özetleyebiliriz: Sizin vermiş olduğunuz siparişinin başka eczaneye teslim edilmesinin önüne geçmek ; hatalı teslimatlarda durumun anında fark edilerek hızlıca çözülmesini sağlamaktır.Projemizin ikinci adımında rota teslim sürelerimizi de ölçümleyebileceğimizden personel performanslarını da değerlendirerek ürünlerin sizlere ulaşma hızını minimize etmek için aksiyonlar alacağız.

Siparişin doğruluğunu ölçmek için adım adım izlenecek yol
"İşbirliğiniz için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız"

 

 

 

 

 

 

 

 

SS Güney Eczacıları Üretim Temin ve Dağıtım Kooperatifi

Mesudiyet Mahallesi 112. Cadde No: 39 Akdeniz / MERSİN

0(324) 241 10 00

Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

© gek.org.tr | Güney Ecza Kooperatifi Bilişim Sistemleri | Tüm Hakları Saklıdır

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

Facebook Instagram Linkedin X Youtube