29. OLAĞAN GENEL KURUL GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Geri Eklenme Tarihi : 13-06-2016

29. Olağan Genel Kurulumuz saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.Gek Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Tarkan Bir’in açılış konuşmasının ardından Edak Ecza Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Sarp Yaklav, Bursa Ecza Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ecz.Recep Görmez, Mersin Ecza Odası Başkanı Ecz.Hüseyin Şimşek, Adana Eczacı Odası Başkanı Ecz.Ersun Özkan, Gaziantep Eczacı Odası Başkanı Ecz.İrfan Demirci, Hatay Eczacı Odası Başkanı Ecz. Sedat İlkin Aközcan, Karaman Eczacı Odası Ecz. Osman Ünsal, TEKB Başkanı Ecz. Mustafa Turunç ve TEB Merkez Heyeti Sayman’ı İbrahim Özkul tarafından açılış konuşmaları yapıldı.

Başkanlık divanı seçiminin ardından gündemin onaylanması ve divan heyetine imza yetkisi verilmesine, yönetim çalışma raporu ile 2015 yılı bilanço ve gelir-gider farkı hesaplarının sunulması, denetim kurulu çalışma raporunun sunulmasına geçildi.

Yönetim kurulu bilgileri, personel bilgileri ve Hukuk konuları Ecz.Oğuzhan Sürme tarafından ;
Ortaklarla ve kurumlarla ilişkiler Ecz.Burcu Şenel tarafından; Eğitim faaliyetleri Ecz.Berrin Yorgun tarafından; Sosyal faaliyetler Ecz.Kurtuluş Zengin tarafından; Lojistik faaliyetleri Ecz.Mahmut Seven tarafından ; Mali durum muhasebe işlemleri Uzm.Ecz.Ercan Mert tarafından; Denetleme Kurulu Raporunu Sunması Ecz.Serdari Dalsüren tarafından sunuldu.

Önergelerin karara bağlanmasından sonra Yönetim Kurulu Üyeleri, Denetim Kurulu Üyeleri ve Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği temsilcilerinin iki yıllık süre için seçimi gerçekleştirildi.

Ayrılan Yönetim Kurulu üyelerimize Gek Yönetim Kurulu Başkanı Ecz.Tarkan Bir tarafından plaketleri verildi.Dilek ve önerilerle kapanış yapıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SS Güney Eczacıları Üretim Temin ve Dağıtım Kooperatifi

Mesudiyet Mahallesi 112. Cadde No: 39 Akdeniz / MERSİN

0(324) 241 10 00

Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

© gek.org.tr | Güney Ecza Kooperatifi Bilişim Sistemleri | Tüm Hakları Saklıdır

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

Facebook Instagram Linkedin X Youtube