GEK Eğitim ve Bilgi Kanalı

Geri Eklenme Tarihi : 24-08-2016

Güney Ecza Kooperatifi olarak halk sağlığına katkıda bulunmak için gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz son hızla devam ediyor…Ülkemizde yaklaşık 7 milyon kişi diyabet ve komplikasyonlarından etkilenmektedir.Bu videomuzda en çok sorulan konu ve sorunla ilgili gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.Halkımızın gözünde en doğru hasta danışmanlığı yapılan yerin eczaneler olduğu algısını artırmaya ve danışman eczacı kimliğini ön plana çıkartmaya devam edeceğiz…

 

Güney Ecza Kooperatifi tarafından Diyabetli hastalar için Diyabetik ayak bakımının önemini ve diyabetik ayak yaralarından korunmak için neler yapılması gerektiğini anlatmak amacıyla hazırlanan videomuzu Gek Youtube Kanalından izleyebilirsiniz.

 

Videolara ait Sosyal medya paylaşımları yaparak da Gek’in halk sağlığı için yaptığı çalışmaları geniş kitlelere yayabilir,Diyabetik ayak nedir? Nasıl gelişir? Diyabet hastalarının diyabetik ayak yaralarından korunmaları için neler yapmaları gerekmektedir gibi soruların cevabını danışman eczacımızdan alabilirsiniz.

 

Projelerimiz bundan sonraki süreçte de danışman eczacı ve hekimlerimizle devam edecektir.

 

Aşağıdaki linke tıklayarak videoya ulaşabilirsiniz...

 

 

SS Güney Eczacıları Üretim Temin ve Dağıtım Kooperatifi

Mesudiyet Mahallesi 112. Cadde No: 39 Akdeniz / MERSİN

0(324) 241 10 00

Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

© gek.org.tr | Güney Ecza Kooperatifi Bilişim Sistemleri | Tüm Hakları Saklıdır

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

Facebook Instagram Linkedin X Youtube