Hakkımızda

Güney Ecza Kooperatifi, ilk adımları 1979 yılında Silifke'de atılan, 1987 yılından itibaren merkezi Mersin iline taşınarak, çevre illerdeki ortaklarına kesintisiz ilaç tedariği sağlayan bir eczacı kooperatifidir. Bugün ise Türkiye'nin önde gelen ecza kooperatiflerinden biri olarak sektördeki güçlü konumunu korumaktadır.

Kooperatifimiz, kuruluşundan bu yana örgütlenmeyi en üst düzeyde tutmuş ve birliktelikten gelen gücü yenilikçi ve sürdürülebilir eczacılık için kullanmıştır. Ortaklarımızın bir araya gelerek kurduğu kooperatifimiz, sağlık alanındaki ihtiyaçları karşılamak ve topluma hizmet etmek amacıyla kurulmuştur.

Bugün Güney Ecza Kooperatifi, 14.600 metrekarelik modern tesisleri ve 2.700'den fazla eczaneye sunduğu hizmetle sektörde öncü bir konumdadır. 8 şube ve yaklaşık 470 çalışanımızla, 11 ildeki ortaklarımıza en yüksek memnuniyeti hedeflemekteyiz.

Teknolojinin hızla geliştiği çağımızda, Güney Ecza Kooperatifi olarak bu değişime ayak uydurmayı ve ilerlemeyi hedefliyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve en son teknolojileri kullanıyoruz. Otomasyona verdiğimiz önem, hızlı ve güvenilir hizmet sunmamızı sağlıyor.

Ancak en büyük kazancımız; hiç şüphesiz desteğini her zaman yanımızda hissettiğimiz ortaklarımız ve kooperatifimizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan işlerinde uzman, tutkulu ve motive olan çalışanlarımız.

Güney Ecza Kooperatifi olarak, sağlık sektöründeki güçlü varlığımızı sürdürmek ve sürekli olarak kendimizi yenilemek için çalışıyoruz.

Bizler, geleceğe umutla bakıyoruz. Ortaklarımızla birlikte büyümeye, yeniliklere açık olmaya ve sektördeki en iyi standartları belirlemeye devam edeceğiz.

SS Güney Eczacıları Üretim Temin ve Dağıtım Kooperatifi

Mesudiyet Mahallesi 112. Cadde No: 39 Akdeniz / MERSİN

0(324) 241 10 00

Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

© gek.org.tr | Güney Ecza Kooperatifi Bilişim Sistemleri | Tüm Hakları Saklıdır

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

Facebook Instagram Linkedin X Youtube