Aidiyet

Aidiyet Sistemi, Güney Eczacılar Kooperatifi'nin kooperatif ortaklarına sunduğu bir avantajlar paketidir. Bu sistem, eczacılarımızın kooperatifimize katılarak, eczane işletmeciliğini daha sağlam ve sürdürülebilir bir şekilde yapmalarına olanak tanır. Aidiyet Sistemi içinde yer alan ortaklarımız, kooperatiften yaptıkları alım tutarlarına bağlı olarak çeşitli avantajlar elde eder.

Aidiyet Sistemi Avantajları Nelerdir?

Aidiyet İskontosu: Aidiyet Sistemi içinde yer alan ortaklarımız, yaptıkları alım tutarlarına göre Aidiyet İskontosu kazanma şansına sahiptir. Bu olanak, işletmeleriniz büyüdükçe daha fazla kazanç elde etmenize yardımcı olur.

Mesleki Gelişim ve Destek: Aidiyet Sistemi'ne katılan eczacılar, sadece finansal avantajlar elde etmekle kalmaz, aynı zamanda mesleklerinin gelişimine katkı sağlayan çeşitli hizmetlerimizden de yararlanabilir. Eczane işletmeciliğinizi daha etkin bir şekilde yapabilmeniz için eğitimlerimizle sizlere destek oluyoruz.

Aidiyet Sistemine Nasıl Katılabilirsiniz?

Aidiyet Sistemimize katılmak için yapmanız gereken tek şey, Güney Eczacılar Kooperatifi ile iletişime geçmek ve Aidiyet Sistemi hakkında detaylı bilgi almak. Sizin için en uygun olan kooperatif üyeliği seçeneğini yetkili birimlerle görüşüp belirleyerek işletmenizi daha fazla kazanca taşıyabilirsiniz.

Sizleri Güney Eczacılar Kooperatifi'nin büyüyen ailesine katılmaya davet ediyoruz!

SS Güney Eczacıları Üretim Temin ve Dağıtım Kooperatifi

Mesudiyet Mahallesi 112. Cadde No: 39 Akdeniz / MERSİN

0(324) 241 10 00

Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

© gek.org.tr | Güney Ecza Kooperatifi Bilişim Sistemleri | Tüm Hakları Saklıdır

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

Facebook Instagram Linkedin X Youtube