Başkandan

Ecz. Tarkan Bir

GEK Yönetim Kurulu Başkanı

Sevgili Meslektaşlarım ve Çalışma Arkadaşlarım,

Ülkemizin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin zaferle taçlandığı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde, milletimizin fedakarlığı ve azmiyle inşa edilen Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

Cumhuriyet, ulusal birlik, demokrasi, eşitlik ve özgürlük ilkelerine dayalı olarak kurulmuş, ülkemizi çağdaş dünya ile buluşturmuş ve büyük bir ilerleme ve gelişme sürecine öncülük etmiştir.

Cumhuriyetimizin kuruluşundan bu yana sağlık sektörünün önemli bir parçası olarak, sağlığın korunması ve iyileştirilmesi konusundaki sorumluluğumuzu her zaman büyük bir ciddiyetle yerine getirdik, getirmeye devam edeceğiz.

Türkiye'nin aydınlık geleceğine katkı sağlayan kooperatifçiliği ve Mustafa Kemal Atatürk'ün bu alandaki öngörüsünü hatırlatmak isteriz.

Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu olarak sadece bağımsızlığımızı kazanmakla kalmamış, aynı zamanda ekonomik kalkınmamızın temellerini atmamıza da öncülük etmiştir. Kooperatifçilik, bu kalkınmanın önemli bir unsurudur. Bu özel dönemde kooperatifçilik prensiplerine ve Atatürk'ün mirasına olan bağlılığımızı vurgulayarak, daha da büyüyüp güçlenerek Türkiye'nin ekonomik kalkınmasına ve toplumsal refahına katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Cumhuriyetimizin 100. Yılında hep birlikte daha aydınlık yarınlara koşacağımıza olan inancımız tam !

Saygılarımla,

Güney Ecza Koop Başkanı

SS Güney Eczacıları Üretim Temin ve Dağıtım Kooperatifi

Mesudiyet Mahallesi 112. Cadde No: 39 Akdeniz / MERSİN

0(324) 241 10 00

Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

© gek.org.tr | Güney Ecza Kooperatifi Bilişim Sistemleri | Tüm Hakları Saklıdır

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

Facebook Instagram Linkedin X Youtube