Başkandan

Ecz. Tarkan Bir

GEK Yönetim Kurulu Başkanı

Sevgili Meslektaşlarım ve Çalışma Arkadaşlarım;


Güney Ecza Kooperatifi olarak Ortaklarımıza sağladığımız hizmetlerle birlikte büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Kooperatifçiliğin temel değerlerinden biri olan birlik ve beraberlik ilkesini en üst seviyede benimseyerek, depoculuk faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Kooperatifimizin temel felsefesi, Ortaklarımızın çıkarlarını korumak ve onların güçlerini birleştirerek daha büyük bir etki yaratmalarına olanak tanımaktır. Bu doğrultuda, depoculuk faaliyetlerimizle sadece Ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp aynı zamanda sektörde birlik beraberlik ve dayanışma içinde hareket etmeyi de amaçlıyoruz.

Faaliyetlerimiz Ortaklarımızın kesintisiz ve güvenilir bir şekilde ilaca erişimini sağlamak amacıyla titizlikle yürütülmektedir. Bu süreçte, kalite standartlarına uygun ilaçları zamanında ve en uygun şartlarda temin ederek Ortaklarımızın işlerini kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Kooperatifimizin başarısı, sizlerin güveni ve desteği ile mümkün olmaktadır. Bu nedenle, daha da güçlenmemiz ve başarılı bir şekilde ilerlememiz adına her zaman görüşlerinizi ve önerilerinizi bekliyoruz.

Birlik ve beraberlik ruhuyla hareket ederek, kooperatifimizi daha da ileriye taşıyacağımıza inancımız tamdır. Hep birlikte, daha güçlü ve başarılı bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerliyoruz.


Saygılarımla,

SS Güney Eczacıları Üretim Temin ve Dağıtım Kooperatifi

Mesudiyet Mahallesi 112. Cadde No: 39 Akdeniz / MERSİN

0(324) 241 10 00

Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

© gek.org.tr | Güney Ecza Kooperatifi Bilişim Sistemleri | Tüm Hakları Saklıdır

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin!

Facebook Instagram Linkedin X Youtube